Nákup se slevou na internetu? KUPTO!

Máte rádi slevy? Fenoménem poslední doby, je nakupování různých nabídek a slevových voucherů na internetu. Nejedná se přitom o žádné malé částky, mnohdy je sleva vyjádřena 80%, mnohdy za službu zaplatíte opravdu jen desetikoruny. Má to háček?!

Koupit nějakou službu nebo produkt je snem snad každého z nás. Před mnoha lety byla tato výsada určena jen pro ty, kteří měli známé. I když tenkrát byl člověk rád, že to vůbec koupil. Když se ale dnes podíváte na internet, naleznete hned několik serverů, které nabízejí slevy. Pojďme se na některé z nich podívat.

Každý den na tomto serveru naleznete jednu nabídku pro každé město ve kterém působí. Jsou to Praha, Brno, Plzeň a Olomouc. Nabídku získáte, pokud bude aktivována a to mohou ovlivnit pouze zákazníci. Nabídka je totiž aktivována pouze v případě, že si ji zakoupí minimální počet zákazníků. Pokud si jej dostatečný počet zákazníků nekoupí, nabídka není platná. To se ale stává zřídka.
Dnešní sleva: DVA drinky (Mojito nebo Cuba Libre) + volný vstup do clubu N11, za bezkonkurenční cenu 79Kč (původní hodnota 300Kč)

Včera: Neomezený počet piv v restauraci Svět Piva za cenu 79Kč! (Konrad Jocker 14°, RYCHTÁŘ NATUR kvasnicový, Vídeňský ležák Kounic 11°)

Stejně jako v předchozím případě, i zde na vás čeká každý den jiná atraktivní nabídka se slevou až 80%. Nabídku opět získáte, jen když si jí objedná dostatečný počet zájemců.

Dnešní sleva:Let do Říma a zpět se slevou 37 %. Jedinečná nabídka společnosti SmartWings a Slevopolis.cz, zpáteční letenka do Říma za 2 795 Kč.
Včera: Oktoberfest ve Sphinx jen za 199 Kč – Výborné pečené ovarové koleno a 4x Pilsner urquell s 61% slevou.

Jak o sobě sám říká, „jedná se o první československý server zaměřený na hromadné nakupování. Projekt, který v posledních dvou letech ovládl Spojené státy a západní Evropu funguje, je bezpečný a můžete mu důvěřovat. “

Dnešní sleva: Luxusní manikúra v nehtové pohotovosti jen za 199 Kč místo 700 Kč! Péče o Vaše nehty od skutečných profesionálů s maxislevou 72%!

Včera: Jen 1050 Kč za 4 dny v krásném hotelu v Jeseníkách se skipasem a 810 Kč za mimosezónní pobyt s bazénem a saunou!

Zde jsou pro Vás připraveny nabídky se slevou 40% – 90%. Můžete si je koupit pro sebe nebo jako dárek. Většinou máte možnost koupit si více než jeden voucher. Případný limit je vždy zvýrazněn v textu nabídky.

Dnešní sleva: 4242 Kč za třídenní zimní romanci pro dva v luxusním hotelu AMBRA v Luhačovicích. Původně 6060 Kč. Sleva 30%.

Včera:Aquapalace Praha – 2X celodenní vstupenka do luxusního vodního a saunového světa jen za 899 Kč! Sleva 41%.

Zde můžete „vykoupit“ každý den nové kvalitní služby se slevou až 90%. Opět potřebujete minimální množství kupujících pro aktivaci slevy.

329 Kč za jednu z 11 druhů masáží dle vlastního výběru. Užijte si 60 minut fantastické relaxace.

Včera:61% sleva na bezbolestnou liposukci a následnou lymfodrenáž v prestižním Laserovém centru Indubia.

A to nejlepší na konec. Každý server, nabízející takovouto slevu má jednak svůj profil na Facebooku, a také se můžete přihlásit k odběru novinek po e-mailu. Já vám ten čas ale ušetřím, stačí se totiž podívat pouze na a máte jasno. Tento server totiž načítá na svou stránku všechny aktuální slevy z předešlích serverů a ještě přihodí nějaký ten bonus navíc. Pokud vám v telefonu žije ANDROID máte možnost mobilní aplikace softwaru .

Já osobně už jsem podobné služby využil, takže si mohu dovolit radu na závěr. Vždy si pečlivě přečtěte, VŠECHNY podrobnosti o vaší slevě. Pokud je to možné, běžte se podívat také na web partnera, u kterého si slevu vybíráte.

Háček u té mojí slevy spočíval v tom, že jsem musel zamávat voucherem JEŠTĚ PŘED objednávkou. Já to řekl při placení a měl jsem smůlu.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top