Ach, ty vraždy!

Tak jsem se díval včera večer na ČT1 a byl jsem velmi mile překvapen. Při všech nudných mániích a talentech, překvapivě právě Česká televize oběma komerčním jedničkám Primě a Nově ukázala, jak se dělá sledovanost. ČT1 totiž nasadila Bohdalku!

Šéfové Primy a Novy by měli co nejrychleji vymyslet krizový plán, pokud chtějí z Talentmanie resp. z Česko Slovensko má talent vykřesat nějakou sledovanost. Obě soutěže se totitž dostali do bodu, kdy více nudí než baví. Pak se pochopitelně nemohou divit, že diváci raději přepnou na Českou televizi, kde řádí herecká legenda Jiřina Bohdalová.

Sledovanost obou pořadů je pod milionem diváků starších patnácti let. Milion je přitom magická hranice, která v televizní branži ukazuje, zda je pořad úspěšný.

Na Talentmanii na Nově se v neděli 31. 10. dívalo 979 000 diváků starších 15 let.

Na Česko Slovensko má talent na Primě se v neděli 31. 10. dívalo na první část 804 000 diváků a na rozhodnutí už pouhých 557 tisíc diváků starších 15 let.

Detektivní pořad Ach, ty vraždy! na České televizi sledovalo 1 082 000 diváků starších 15 let.

Nova ztratila už i sobotu! A víte kdo ji válcuje? Opět ČT1 – StarDance!

Doposud neměla Nova konkurenci v sobotu, kdy dává první část Talentmanie. Ale to se změnilo o uplynulém víkendu, kdy Česká televize rozjela taneční soutěž StarDance.

Na Talentmanii na Nově se v sobotu 30. 10. dívalo 908 000 diváků starších 15 let. Na StarDance na ČT se v sobotu 30. 10. dívalo 1 320 000 diváků starších 15 let.

Zdroj

foto: Divadlo na Jezerce

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top