All In One SEO Pack není modla, jen je dobrej!

Objevil jsem tento článek. Domnívám se, že je tento článek napsán velmi účelně. Je fajn, objevit další plugin, který řeší SEO pro WordPress, ale podle mě mohou oba existovat čile vedle sebe. Autor neuvádí ani jeden omračující důkaz, proč se zbavit AIOSP a ještě napíše: „Já mám pocit že je to “Název příspěvku/rubriky/stránky | název webu ”  – prý to dělá all in one seo pack, který já ale nemám.. Tak nevím“ Tak prosím, nemá ho a tvrdí, „že je celkem na nic.“

Abych ale nebyl jen kritický a nepouštěl páru zbůchdarma uznávám, že určitou výhodou je to, že Headspace2 umí třeba přidat do stránky kód google analytics. Jenže! Nejsem si jistý, zda ho přidá korektně, neboť jak víme, je velmi důležité jej mít až na konci těsně před </body>. V jiné části webu prostě neměří správně. To za prvé a za druhé, každý správný wordpresista se v kódu hrabe sám. V diskusi pod příspěvkem uživatel McQuack píše: „seo meta tagy je přežitek z dob jyxa,(? bože – povzdech autora) analytics hodím do widgetu jako text a pěkné URL umí wordpress samotný, takže proč vlastně?“ Tento výrok komentovat, je na samostatný článek, takže jen poznámka: google analytics ve widgetu jako text, je prasárna největší.

Headspace2 nemám, a tak se zdržím slov jako: nepotřebuji ho, je zbytečný, nebo nic neumí. Třeba i umí, ale když vidím v autorově článku co se kde nastavuje, ani jej snad zkoušet nebudu. Pořád je jednodušší použít AIOSP, případně bouhchnout header do PSPadu a meta zadat ručně.

Ono totiž na takovém webu není stěžejní, jak jej máte postavený, ale jaký máte obsah. Je fajn mít formuli 1 naleštěnou v garáži, ale bez motoru nikdo neřekne WOW!

Howgh

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top