Slavia Praha

Tak si říkám, že jsem ještě nenapsal žádný článek o mé milované Slávii a to jejímu Odboru Přátel dělám web. Nebudu psát o tom, kdy byla Slavia založená, takové věci si snadno najdete na internetu. Spíš vám řeknu, jak to vypadá, když se na Slavii vypravíme.

Vždy, když je hokejová Slavia doma a hraje se, co do obsazení, zajímavé utkání, nesmíme tam já a přátelé chybět. 15. září 09 se naše Slavia utkala se Spartou. Derby pražských „S“ skončilo jasnou výhrou Slavia 4:2, přičemž ještě na začátku 3 tí třetiny jsme vedli 4:0. V prvních dvou třetinách sparťané nevyvolali žádný větší záchvěv. Opravdu hezký hokej byla až ve 3 třetině, kdy se skutečně síli přelévali.

Jak jistě víte, domácím stadionem Slavie, je O2 Arena, dříve Sazka Arena a za rok se to zase bude jmenovat jinak o) To co mě na tomto sportovním stánku neustále udivuje, je množství lidí, kteří se tu poměrně v krátkém čase nají a napojí. Snad kdyby tu nebyl Staropramen 10°. To člověk jen pije (čtvrtinky) a chodí močit.