Revoluce v ovládání televize?!

Absolutní revoluce v ovládání televize? Tahle kampaň od O2 do nás začala bušit koncem roku 2013. Revoluce to byla, ale kabelovky ve světě jí měli už před 10 lety. Někdy v roce 2004, když jsem bydlel v Chomutově a byl jsem programovým ředitelem Rádia Agara, chodil za námi jednou týdně Viktor Dub. Učil nás v rádiu angličtinu. Nějaký čas v Anglii bydlel, dostal se tam díky své práci, naučil se anglicky a v Čechách se pustil do výuky aj.

Vzpomínám si, jak jsme se v rámci výuky bavili o životě v Anglii. Kolik co stojí, jak fungují úřady, jak získáte řidičské oprávnění apod. Také přišla řeč na televizi a televizní kabelové společnosti. Bylo zcela běžné sledovat programy zpětně, nahrávat si je, zastavit a znovu pustit. Fascinovalo nás, jak je ten svět před námi a o kolik je vyspělejší.

Tenkrát pro nás bylo nepředstavitelné, mít podobné služby od svého kabelového operátora. Dnes se při téhle vzpomínce usmívám. Máme doma novou O2 TV a vše, co nám tehdy Viktor vyprávěl a my na něj koukali s otevřenou pusou, teď máme také. Lze se podívat až 30 hodin zpět a přehrát si cokoliv na jakémkoliv programu.

Viva la Revolucion!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top