Nedoručení prostřednictvím DPD

Objednal jsem si zajímavou věc. Je velká, asi jako krabička cigaret. Pro představu. Vyplnil jsem na internetu vše potřebné, zaškrtnul jsem způsob dopravy DPD a pak se začali dít věci!

Přišel mi email! DPD mi sděluje, že doručují radost. Že by konečně někdo zvedl rukavici místo České pošty, která je zosobněním pekla na naší planetě? Je to možné, protože DPD mi píše, že můj balíček mi doručí dnes mezi 12:15 a 13:15. Skvělé, tak já počkám.

Nikdo nepřijel. Ve 13:30 začnu telefonovat do DPD s dotazem, jestli na mě kurýr nezapomněl.

1. pokus: Klasický telefonní automat, slečna, která je strašně chytrá. Jednou z možností je „Stalo se s Vaší zásilkou něco neočekávaného, zvolte 4.“ No jasně že stalo, asi na mě řidič zapomněl. Mačkám 4 a slečna mi ve dvou rychlých větách sdělí, že si mám stáhnout reklamační formulář na webu. Hezký den. Čau. Konec, automatická slečna to sprostě položila.

Ale já přece nevím, jestli to budu reklamovat. Třeba ten týpek píchnul a zapomněl mi zavolat. Nevím co s tou zásilkou je, ale rozhodně se to zdá být neočekávané! Chci se jen zeptat, jestli tu mám ještě čekat, to je vše.

2. pokus: Nesmím mačkat tu štyrku! Aha ono je za tím, že když nic nezmáčknu, spojí mě s operátorem. Fajn už to zvoní. „Pokud souhlasíte s nahráváním hovoru, stiskněte hvězdičku.“ Povídá automatická slečna. No … jako že když souhlasím, tak to musím zmáčknout? A když to nezmáčknu, tu hvězdičku, tak se to nenahraje? No to je jedno ne, tak se to nenahraje no bóže. Přejeme Vám hezký den! Automatka beze slova vysvětlení flákla automatickým aparátem!

No to si už děláte prdel, ne?

3. pokus: Takže ne čtyřku, a zmáčknout hvězdičku! Kličkuju v automatu se slečnou. Bylo to ono! Zmáčknout hvězdičku bylo heslo jak jít do dalšího levelu. Už to zvoní. Jasně počkám, vyřizují ty přede mnou. Do toho reklamy na online dotazníky, změny doručení, a že to všechno najdu na webu. Jenže já se chci jen zeptat, jestli ještě přijede. Snad se mu proboha nic nestalo?!

Tak takhle dlouho jsem volal před pětadvaceti lety do Oskara, když jsem chtěl SIM kartu. Čekám 40 minut a už mě to nebaví.

Pokládám!

Mrknu do emailu, na to jejich upozornění. Píšou tu: Budeme rádi za Vaši zpětnou vazbu. Stačí, když tady odsouhlasíte zaslání krátkého dotazníku. Děkujeme. Klikám na TADY a vybírám možnost, že se chci podělit o zkušenosti s doručením a vyplnit krátký dotazník spokojenosti. Tam jim to vytmavím. Počkej, já se tam rozepíšu! Záměrně nezatrhávám možnost, odebírat novinky z DPD. Nestojím o podobné spamy. Odeslat!

Kontroluji svou emailovou schránku. Za chvilku přišel email z DPD.

Pěkný den,
jsme rádi, že máte zájem o odběr našich novinek ze světa doručování.
Pro dokončení registrace k odběru novinek klikněte zde.
Vaše DPD

NASRAT!
Milan.

Scroll to Top