EU zakázala pomazánkové máslo!

I zakázala EU používat název pomazánkové máslo. Lid tedy urputně hledá jiný název pro máslo, někteří se rejpou v evropských směrnicích a někdo říká, že má euroskeptik Klaus určitě radost. Proč ale jen já říkám, že EU je nám k ničemu?! Nebo nejsem sám?

Podle evropského práva se máslem smí označovat pouze produkt, který obsahuje více než 80 % tuku. České pomazánkové máslo má procent jen 33. Jaké evropské právo?! Všechny evropské směrnice ve své praxi znásilňují svobodu a suverenitu všech demokratických států v EU, a ve svém důsledku také svobodu každého z nás!

Myslím, že „Máslo“, je máslo a „Pomazánkové máslo“, svým příslovcem pomazánkové, jasně deklaruje určitou vlastnost výrobku. Imho se tedy nemůže jednat o máslo! Zeptejte se učitelky českého jazyka pro základní školu.

Co to dělá s lidmi? Podívejte se na některou facebookovou diskusi. Převážná většina diskutujících, k mému obrovskému zděšení, začala hledat alternativu, pro název pomazánkové máslo. Gel, krém, tuk… a opravdu si dávají záležet.

Já mám na rozdíl od nich jasno. Nechci aby byla ČR nadále členem Evropské unie!

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top