Pivní lázně Bernard Praha Ungelt

Lázně jsou na světě už více než 4 tisíce let. Tak dlouho člověk leze do vody, která je buď termálním pramenem, obsahuje nějaký bahno, nebo minerální prvky. Tou vpravdě nejmladší procedurou je – lehnout si na půl hoďky do piva!

Jakékoliv lázně, by měl člověk alespoň jednou za život zkusit. Vždyť lázně, to je především relax, odpočinek a obzvlášť české lázeňské domy mají velmi vysokou úroveň profesionality svých zaměstnanců. Velký boom lázeňství nastal až po revoluci 89, kdy se začali objevovat wellness centra, která jsou stále častěji ve výčtu lázeňských domů doplňována pivními lázněmi.

Pokud máte pozitivní vztah k pivu, doporučuji právě pivní lázně. Jen blázen by si mohl myslet, že ležíte ve skutečném pivu. To je přece nesmysl! Jedna vana s obsahem 300-350 litrů by totiž obsahovala až 700 piv! To byste přece nezaplatili. Velmi dobře nám to vysvětlil hoch v Pivních lázních Bernard v Ungeltu.

Vanu pro dva vám napustí vodou o teplotě, kterou si určíte sami. Následně do ní za stálého probublávání vzduchu vmíchá směs chmele, kvasnic a oleje. V přítmí, pod městskou nivelou, kdesi ve sklepení pak slyšíte jen bublat vanu, tlumenou hudbu a občas otevření kohoutu, to když Vám partnerka natočí další půllitr piva, které je v neomezené míře zdarma.

Po půlhodině koupele, kdy jsme s Markétou každý načepoval 4 slušné Bernardy, nás čekala odpočívárna. V leže, při tlumeném světle sledujete laserové tečky na stropě a pociťujete příjemné teplo od vyhřátého lůžka. Pivko máte pochopitelně u sebe. Na nočním stolku je totiž podtácek. To doma ještě nemáme!

Poutavé čtení je nutno zakončit informací, že Bernard pivní lázně v Praze nepatří Bernardu pivovaru. Ten jen dodává pivo a suroviny pro koupel. Nicméně pokud jste z Prahy, a nechce se vám do pivních lázní 200 km daleko, protože byste tam museli spát (asi těžko pojedete do Prahy s trojkou na žíle), jsou Bernard pivní lázně v pražském Ungeltu adekvátní alternativou. My pak šli na pivo k Pinkasům!

www.pivnilaznebernard.cz

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”69″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top