Szklarska Poręba to jest Ekoglass Festiwal 2010

Od 9. do 11. července jsme byli na koncertě s kapelou Folimanka Blues v Polském městě Szklarska Poręba, kde se konal další ročník sklářského sympozia Ekoglass Festiwal 2010. Byli to krásné 3 dny v zemi našich přátel. Osobně jsme si vyzkoušeli, jaké to je stát u sklářské hutě a někteří z nás si vyrobili nějaký upomínkový předmět.

Od 9 do 11 Lipcu był na koncercie ze swoim zespołem Blues Folimanka w polskim mieście Szklarska Poręba, gdzie co roku sympozjum szkła Ekoglass Festiwal 2010. Były wspaniałe 3 dni w kraju naszych przyjaciół. Osobiście, dowiedzieliśmy się, co stoi na pieca szklarskiego i niektórzy z nas mają się pamiątki.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”32″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”240″ thumbnail_height=”160″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”20″ number_of_columns=”0″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Ukázat prezentaci]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top