ENVY GOLF DAY na Konopišti

Mám rád léto. Mám rád vlastně všechna čtyři roční období, protože každé z nich dokáže člověka okouzlit, ovšem pokud vaše srdce patří golfu, musíte léto milovat jako já. Tu mokrou trávu, která je ráno na hřišti, to ticho a pohodu, když se vydáte hrát sami. Užít si hru, obklopeni přírodou v doprovodu značky ENVY.

Společnost ENVY je na českém trhu od roku 1995 ale teprve v posledních 2 letech se velmi aktivně zajímá o golfovou řadu svých produktů. A je to, zdá se logické, neboť právě ENVY zakládá svůj úspěch na unikátním spojení technických prvků a hry s detaily, které jsou podpořeny vysokou kvalitou zpracování a velmi kontroverzním sloganem SPORT DESIGN REBELS do kterého se zamilujete.

Ve středu 21. července 2010, se konal v areálu golfového resortu Konopiště ENVY GOLF DAY. Prezentace značky byla rozdělena do dvou samostatných bloků. Dopoledne proběhla módní přehlídka kolekce ENVY a po obědě následovala, akademie s výukou základů golfu. Pro aktivní hráče byl připraven turnaj na 18ti jamkovém hřišti d´Este v golfovém resortu Konopiště. Výherci jednotlivých kategorií turnaje získali hodnotné ceny v podobě 4denního zájezdu do Tyrolských Alp pro dvě osoby, nebo poukázky na nákupy zboží značky ENVY v síti prodejen Envy Store.

V průběhu módní přehlídky se mluveného slova ujal Pavel Selepčíny. Jeho slova nás nejen poučila, když hovořil o technických maličkostech výrobků ENVY, ale vyvolala na našich tvářích i úsměvy. To když popisoval svůj vstup do imaginárního klubu HOLE IN ONE. Celých 128 metrů, osmičkou železem. Když někdo pracuje na golfové řadě svých výrobků, zákonitě této hře musí propadnout stejně bezhlavě, jako mnozí z nás.

 

Všechny čtyři pomyslné flighty módní přehlídky ENVY, tedy golf, outdoor, sport a plavky prezentovali modelky a modelové na předváděcím mole. Obchodní partneři společnosti, kteří se zde sešli, tak měli názorný příklad praktické užitnosti značky ENVY. V průběhu dne pak bylo možné jednotlivé produkty ENVY shlédnout samostatně a na vlastní kůži tak okusit, jak praktická je jejich kapsička na markovátko, jak pohodlné a unikátní jsou golfové kalhoty, nebo co myslí ENVY když řekne rebels design.

Společnost ENVY na Konopišti jednoznačně dokázala, že to s golfem a golfovou řadou svých produktů myslí opravdu vážně. Jejich přístup není ani nerozvážný ani nudný, ba ani konvenční. Dělají pro nás golfisty takové věci, které si opravdu koupit chceme, protože cítíme, že naši hru prostě obohatí. A nejen ji, vždyť ENVY není jen golf. Myslím, že jejich skórkarta bude mít určitě vysoké hodnocení.

Text&foto: Milan Kabrna, psáno pro www.golf.cz

 
 

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Scroll to Top